Třeboň a Třeboňsko

ODEON a.s., provozovatel webu Archivace dokumentů, je zakladatelem obecně prospěšné společnosti Destinace Třeboňsko o.p.s., která za pomoci provozování internetového portálu www.trebonsko.cz podporuje region v okolí Třeboně.

Region Třeboňska je vyhlášenou turistickou a cykloturistickou oblastí především díky neopakovatelné krajině plné rybníků a mokřadů s hustou sítí turistických tras a cyklotras. Významný podíl na turistickém ruchu v období mimo sezónu mají také lázeňské pobyty.

Od roku 2011 společnost ODEON a.s. provozuje informační portál Třeboň INFO.CZ, jehož součástí je i katalog služeb, subjektů a zařízení v Třeboni.

Rybářství Třeboň – producent Třeboňského kapra

S krajinou rybníků je neodmyslitelně spjato také největší rybářství v ČR, Rybářství Třeboň, ve kterém má koncern ODEON vlastnický podíl.

Rybářství Třeboň je výhradním producentem Třeboňského kapra. Výsledkem chovu ryb v třeboňském rybářství není jen kapr, ale v poslední době stále více poptávané vedlejší druhy ryb jako štika, candát, amur, sumec a další.

Třeboňský kapr má svůj vlastní portál (www.trebonskykapr.cz), na kterém se dozvíte mnoho užitečných rad o zpracování kapra, možnosti nákupu rybích produktů a přípravě receptů z kapra.

Penzion Schwarzenberský seník

V roce 2012 začal koncern ODEON provozovat v Třeboni penzion s názvem Schwarzenberský seník. Neváhejte a rezervujte si ubytování v Třeboni.