Chaty a chalupy v ČR

Dceřinou společností KONCERNU ODEON je společnost DDS TOUR. Tato cestovní agentura nabízí ubytování na chatách a chalupách v ČR a na Slovensku.

Chaty a chalupy jsou samostatným typem ubytování, kdy během Vaší týdenní dovolené máte k dispozici celou chatu či chalupu, kterou zpravidla ke své rekreaci původně využíval i majitel objektu. Všechny objekty v nabídce DDS TOUR mají vlastní vybavenou kuchyň.

V nabídce je široké spektrum objektů ze všech turisticky oblíbených regionů České republiky. Můžete si však vybrat i chatu na Slovensku.

Letní dovolená

Ubytování na chatě je nejčastěji zákazníky využíváno v období letních dovolených. Největší zájem je tradičně o chaty s bazénem, nebo o ubytování poblíž vodních toků a nádrží, kde si rybáři užijí dovolenou s rybařením.

Zimní dovolená

V zimním období jsou nejvíce ceněny chaty v blízkosti zimních středisek, které mohou návštěvníkům nabídnout ubytování s možností lyžování.

Silvestr

Nejžádanějším obdobím je však tradičně období Silvestra a nového roku. Proto doporučujeme všem zájemcům o možnost strávení Silvestra na chatě rezervovat si pobyty s dostatečným předstihem.

Aktuální tipy z nabídky chat a chalup DDS TOUR