Penzion Třeboň - Schwarzenberský seník

Penzion Třeboň Schwarzenberský seník zprovoznila společnost DDS TOUR s.r.o. v roce 2012. Penzion nabízí ubytování v Třeboni nedaleko centra lázeňského města Třeboň.

Pobyt v Penzionu Schwarzenberský seník nabízí ideální možnosti ke strávení letní dovolené či prodlouženého víkendu v Třeboni.

Popis ubytování

V Penzionu je možno ubytovat až 50 osob. Ubytování je nabízeno ve třech samostatných sekcích po cca 15 až 18 lůžkách. Každá sekce je samostatná a má vlastní společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní.

Aktivity na Třebnoňsku

Pro milovníky cyklovýletů je samozřejmostí možnost uschování kol přímo v objektu. Penzion je umístěn přímo na cyklostezce směřující do rovinaté krajiny třeboňských rybníků.

Třeboň je také vyhlášena pro své rybí speciality z Třeboňského kapra a místními lázeňskými službami. Takže si každý návštěvník může dopřát relaxační masáž nebo rybí specialitu v některé z místních restaurací.

Rezervace ubytování v Třeboni

Neváhejte si rezervovat ubytování v Třeboni. Rezervace je možná telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím on-line rezervačního formuláře.

Fotografie Penzionu